Kontakt

+420724205629
+420603308784

Liquid Dekang Premium series Four season

Představujeme Vám exkluzivní edici Dekangu Four Seasons, kde každá příchuť představuje jedno roční období a zároveň se liší silou. Tento multipack 4 unikátních liquidů se stává ideální startovní sadou liquidů pro začínajícího e-kuřáka, což se v předvánočním čase velmi hodí. Dále uvádím síly příchutí a vyobrazení jednotlivých příchutí které jsou vloženy ve společném balení.

Spring 6mg

Summer 18mg

Autumn 11mg

Winter 24mg

Řada liquidů DEKANG se vyznačuje zejména velmi výraznou chutí a HITem, tzn. pocitem v krku a na patře, podobným kouření běžné cigarety,který díky své autenticitě a výraznosti u ostatních výrobců jen těžko najdete!

Tyto kapaliny jsou dovážené přímo od výrobce a dodavatele ze Shenzhenu v Hongkongu, který je zároveň hlavním distributorem těchto kapalin pro přední producenty elektronických cigaret, které se zde pro celý svět vyrábí.

Univerzální náplň DEKANG v praktické lahvičce s kapátkem slouží k ekonomickému plnění kapslí a kartridží pro elektronické cigarety a elektronické dýmky.
Tímto e-liquidem lze doplňovat jakékoliv zásobníky pro jakýkoliv model elektronické cigarety, doutníku nebo dýmky.

DEKANG má bezpečnostní dětskou pojistku a víčko s kapátkem.

DEKANG je univerzálním e-liquidem. S objemem 30ml je možné naplnit přibližně 36-50 tanků např. nového modelu eGo-C, což představuje přibližně 3 týdny pro kuřáka, který byl zvyklý kouřit do 20 běžných cigaret za den.

Tento produkt je certifikovaný!

Naše produkty mají certifikaci CE, ROHS, SGS, TUV, GMP, Non - toxic a klinický zkušební protokol. Neobsahují diethylenglycol.

Svou hustotou a složením jsou originální e-liquidy určeny přímo pro e-cigarety a výrobce u nich ručí za bezvadnou funkčnost na všech ZNAČKOVÝCH e-cigaretách. Každá z našich náplní je originální včetně příchutí a není jakkoliv upravována. Vyvarujte se prosím nákupu neoriginálních liquidů s jinou hustotou či dochucovaných některými příchutěmi či nikotinem. Cigarety se pak přehřívají a mohou obsahovat nebezpečné příměsi. Je to nebezpečné jak pro vaši cigaretu, tak pro vaše zdraví. Vývoj samotných liquidů trval kvalifikovaným výzkumníkům několik let a není nejlepší nápad, pokoušet pro neznalého štěstí a vyrábět liquid doma. To nejmenší, co Vás může potkat je to, že Vám Váš liquid nebude chutnat.

Objednat můžete zde

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.