Liquid Dekang Premium series Four season

Představujeme Vám exkluzivní edici Dekangu Four Seasons, kde každá příchuť představuje jedno roční období a zároveň se liší silou. Tento multipack 4 unikátních liquidů se stává ideální startovní sadou liquidů pro začínajícího e-kuřáka, což se v předvánočním čase velmi hodí. Dále uvádím síly příchutí a vyobrazení jednotlivých příchutí které jsou vloženy ve společném balení.

Spring 6mg

Summer 18mg

Autumn 11mg

Winter 24mg

Řada liquidů DEKANG se vyznačuje zejména velmi výraznou chutí a HITem, tzn. pocitem v krku a na patře, podobným kouření běžné cigarety,který díky své autenticitě a výraznosti u ostatních výrobců jen těžko najdete!

Tyto kapaliny jsou dovážené přímo od výrobce a dodavatele ze Shenzhenu v Hongkongu, který je zároveň hlavním distributorem těchto kapalin pro přední producenty elektronických cigaret, které se zde pro celý svět vyrábí.

Univerzální náplň DEKANG v praktické lahvičce s kapátkem slouží k ekonomickému plnění kapslí a kartridží pro elektronické cigarety a elektronické dýmky.
Tímto e-liquidem lze doplňovat jakékoliv zásobníky pro jakýkoliv model elektronické cigarety, doutníku nebo dýmky.

DEKANG má bezpečnostní dětskou pojistku a víčko s kapátkem.

DEKANG je univerzálním e-liquidem. S objemem 30ml je možné naplnit přibližně 36-50 tanků např. nového modelu eGo-C, což představuje přibližně 3 týdny pro kuřáka, který byl zvyklý kouřit do 20 běžných cigaret za den.

Tento produkt je certifikovaný!

Naše produkty mají certifikaci CE, ROHS, SGS, TUV, GMP, Non - toxic a klinický zkušební protokol. Neobsahují diethylenglycol.

Svou hustotou a složením jsou originální e-liquidy určeny přímo pro e-cigarety a výrobce u nich ručí za bezvadnou funkčnost na všech ZNAČKOVÝCH e-cigaretách. Každá z našich náplní je originální včetně příchutí a není jakkoliv upravována. Vyvarujte se prosím nákupu neoriginálních liquidů s jinou hustotou či dochucovaných některými příchutěmi či nikotinem. Cigarety se pak přehřívají a mohou obsahovat nebezpečné příměsi. Je to nebezpečné jak pro vaši cigaretu, tak pro vaše zdraví. Vývoj samotných liquidů trval kvalifikovaným výzkumníkům několik let a není nejlepší nápad, pokoušet pro neznalého štěstí a vyrábět liquid doma. To nejmenší, co Vás může potkat je to, že Vám Váš liquid nebude chutnat.

Objednat můžete zde