Novinky

Baterie Vision Spinner II 850mAh mini
  • Baterie Vision Spinner II 850mAh mini - Vision Spinner II mini - standardní rozměry, velká kapacita a nejkvalitnější díly! Plynulé ovládání napětí 3,3V – 4,8V. Luxusní baterie pro všechny, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu!

Vision_Spinner_2_mini_01

Číst článek
Baterie Aspire řady CF G-Power Carbon
  • Baterie aSpire řady CF G-POWER CARBON - jednoznačný high-end v napájecích systémech e-cigaret. Tato série baterií je vyrobena z nerezové oceli a uhlíkových vláken, které jsou lehké a přitom velmi pevné a odolné.                           

K dispozici v pěti

kapacitách!

CF
Číst článek
Baterie Aspire řady CF VV Carbon
  •  Baterie aSpire řady CF VV CARBON - jednoznačný high-end v napájecích systémech e-cigaret. Tato série baterií je vyrobena z nerezové oceli a uhlíkových vláken, které jsou lehké a přitom velmi pevné a odolné. Variabilní nastavení výkonu v rozmezí od 3.3V do 4.8V !!!                     

    K dispozici ve třech kapacitách!

    CF_VV
Číst článek
Glassomizer Kanger T3D 2.2ml

Glassomizer Kanger T3D - nová revoluce ve vapingu a již nikdy žádná spálená příchuť při kouření díky novým žhavicím hlavám se sklokeramickými vlákny. Glassomizer je vyroben z nerezového kovu a pyrexu, bez použití jakýchkoliv lepidel a dalších příměsí!

KangerTech_T3D

 

Číst článek
Glassomizer Kanger Genitank Mini
  • V naší nabídce Glassomizer Kanger Genitank Mini - nová revoluce ve vapingu a již nikdy žádná spálená příchuť při kouření díky novým žhavicím hlavám se sklokeramickými vlákny. Glassomizer je vyroben z nerezového kovu a pyrexu, bez použití jakýchkoliv lepidel a dalších příměsí!

KangerTech Genitank_color

Číst článek
Výběrové řízení na vedoucího prodejny v Sušici

Do naší zavedené prodejny v Sušici v OD TESCO vypisujeme výběrové řízení na pozici vedoucího - obchodního manažera na plný úvazek!!! Vaše nabídky včetně stručného životopisu posílejte na e-mail info@e-rauch.eu. Pokud máte chuť řídit obchod, vydělávat slušné peníze, máte zkušenosti s prodejem a Vaše bydliště je v rozumném dosahu Sušice, rádi Vás pozveme k osobnímu  pohovoru.

 

Číst článek
Clearomizér Mini Protank 3 (Dual coil)


 

Číst článek
Baterie Vision Spinner II 1600mAh v naší nabídce!
  • Vision Spinner II - ergonomická, s nejkvalitnějšími díly, exklusivní kapacitou 1600 mAh a plynulým ovládáním napětí 3,3V – 4,8V. Luxusní baterie pro všechny, kdo hledají vynikající kvalitu, variabilitu a dlouhou výdrž!


 

Číst článek
Innokin Lili Swarovski v naší nabídce

Číst článek
Nahoru
64 položek celkem