Ecoliquid Herbal

Liquidy Ecoliquid HERBAL

- první přírodní liquidy na světě, obsahující pouze bylinné extrakty a nosnou látku

- tyto liquidy neobsahují nikotin - při zahřívání nedochází ke snížení účinků bylinek - jde o moderní variantu klasických inhalací bylinných výparů, které jsou blahodárné pro lidský organismus
V první sérii výrobce vybral známé bylinky, hojně pěstované v našich zeměpisných podmínkách:
Tymián, Levandule, Máta, Mateřídouška, Rozmarýn a Šalvěj.

Ecoliquid Herbal neobsahuje NIKOTIN !


ecoliquid-herbal_01
Vyrobeno ve spolupráci Ecoliquid Herbal s.r.o., český výrobce náplní do elektronických inhalátorů a
Otmarem Černým, uznávaným odborníkem v oblasti bylliných produktů.
Na vývoji se společně s Otmarem Černým podílela také fakulta Mendelovy univerzity v Brně. 

  • Značka ECOLIQUID již figuruje na Evropském trhu několik let
  • Pevně si buduje svou pozici v oblasti vývoje a výroby liquidů té nejvyšší kvality

V rámci inovací a spojení myšlenky odborníka na bylinky a vývojového centra vznikl tento unikátní produkt - bylinkové liquidy do elektronických inhalátorů.

První série bylinek jsme dlouze vybírali, aby jste na první nádech pocítili opravdové přírodní extrakty, kde se dbá na maximální kvalitu a zpracování bylinek od sušení po finální zpracování.

Zrod firmy ecoliquid herbal začal již před několika lety, kdy se sešli nadšenci do elektronických inhalátorů společně s odborníky na bylinky. Byla to dlouhá cesta, ale nakonec se nám povedlo vytvořit výjemečné produkty pro všechny kuřáky i nekuřáky, aby se jim jejich život stal jednodužší díky dnes již moderní inhalaci (elektronickému kouření).

Představte si, že v autě dokážete inhalovat heřmánek, již žádná inhalace bylin pomocí horké vody a ručníku, už se Vám nestane, že se opaříte.

Díky kvalitě surovin, které jsou pouze z Anglie a České Republiky, si můžete být jistí bezpečností a vklidu si vychutnat silný extrakt například Tymiánu, Heřmánku a dalších.

Využitelnost našich bylinek je opravdu široká. Těšíme se až vyzkoušíte naše produkty, které jsme s maximální péči připravili.

Žádné produkty značky Ecoliquid Herbal nebyly nalezeny...