Clearomizer Vision VT VICTORY

Clearomizer Vision VT VICTORY - novinka firmy VISION, luxusní clearomizer, plně rozebíratelný. Všechny důležité části jsou vyrobeny z pevného kovu, takže nehrozí možnost nedoléhání a únavy spojů a protékání.

Luxusní novinka společnosti VISION - kvalitně zpracovaný clearomizér VT VICTORY, celokovové tělo i náústek a funkčnost podobná jako firemní clearomizer T2.

Jako jedni z prvních Vám přinášíme další novinku společnosti VISION. Clearomizer Vision VT VICTORY je kompletně rozebíratelný a všechny důležité části jsou vyrobeny z pevného kovu, nehrozí možnost nedoléhání a únavy spojů a protékání.

Z kovu je i náustek. V tomto modelu můžete snadno vyměňovat spirálky uvnitř, které jsou odlišné od stávajících spirálek pro Vision eGo Clearomizér či Vivi Nova/miniViviNova. Přináší na trh, tak jako jeho předchůdci VISION bezproblémovou funčnost, vysokou odolnost díky celokovovému provedení a skvělou chuˇˇt díky nově konstruované cívce s deklarovanou vyšší životností.
Náhradní spirálky pro tento model můžete zakoupit zde v odporech 1.8ohm, 2.4ohm a 2.8ohm.

Jde o novinku a v první fázi je dostupné pouze toto jedno barevné provedení, další barevná provedení budou následovat začátkem roku 2013.